قیمت تن ماهی در بازار تهران

مرکز پخش تن ماهی

قیمت تن ماهی در بازار تهران

میگو پاک نشده ارزان قیمت دارای فروش بسیار بالایی در بازار های داخلی می باشد. شرکت های تولید کننده کنسرو در شهرهای شمالی و جنوبی کشور قرار دارند و این محصولات را در حجم بسیار زیاد به بازار ارائه می کنند. در خط تولید این محصولات از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود. استفاده از این مواد باعث شده تا سطح کیفی کنسرو های تن ماهی تولید شده در کشور تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.مراکز پخش عمده تن ماهی در ایران انواع تولیدات کارخانه ها را با همان قیمت ها به دست مصرف کننده ها می رسانند در واقع با خرید از مرکز پخش انگار مستقیم از درب کارخانه خرید کرده اید.

خرید انواع کنسرو ماهی

قیمت تن ماهی در بازار تهران

تن ماهی درجه یک در بازار با برند های مختلفی قابل مشاهده هستند که هر یک از آنها بسته به کیفیت و برندی که دارند از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار هستند.  امروزه شاهد تن ماهی هایی هستیم که بر روی بسته بندی آنها کلمه تراریخته ذکر شده است که این کلمه به آن مفهوم است که برای بهبود کیفیت آن دست ورزی های ژنتیکی صورت گرفته است و همانطور که می دانید در تن ماهی از نمک و روغن نیز استفاده می شود که نمونه های تراریخته آن دارای ضرر های کم تری هستند و مصرف آنها می تواند به سلامت بدن کمک کند، لذا ترجیها بهتر است که از این محصولات استفاده شود.در خرید انواع کنسرو ماهی حتما به لیبل روی قوطی توجه کنید که تاریخ تولید و انقضا داشته باشد به نوع ماهی و نوع روغن استفاده شده هم توجه بسیار زیادی را داشته باشید.

قیمت تن ماهی در بازار تهران

قیمت تن ماهی در بازار تهران

یکی از بازارهای عمده خرید و فروش انواع غذاهای آماده با کیفیت و اعلا بازار بزرگ تهران است که مرکز پخش و دفاتر نمایندگی های کارخانه ها در تهران می باشد.تن ماهی با توجه به فروش بالایی که در بین مردم و ادارات دولتی و خصوصی نیز دارد مورد توجه است و قیمت های انواع تن ماهی با توجه به بالا رفتن قیمت مواد اولیه نیز افزایش قیمت داشته است.بازار تهران یکی از بازارهایی است که در آن واسطه ها بسیار دخالت دارند و اگر شما به دنبال خرید بدون واسطه هستید حتما باید با دفاتر کارخانه ها ارتباط بگیرید. و بهترین تن ماهی ها را با بهترین قیمت ها خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید