فروش ویژه کنسرو تن ماهی

انواع تن ماهی

فروش ویژه کنسرو تن ماهی

انواع تن ماهی تونینولند در بازار متفاوت است و ماهی های هوور٬زرده و مارلین در تولید انواع تن ماهی بیشترین استفاده را دارند و تن ماهی ساردین نیز این روزها در بین انواع ماهی ها در تولید تن ماهی استفاده می شود.تن ماهی از آن دسته از مواد غذایی می باشد که برای نگهداری نیاز به یک محیط سرد و خنک دارد. در منزل بهترین گزینه برای اینکه تن ماهی را نگهداری کنیم یخچال می باشد. تن ماهی حاوی موادی است که اگر در یخچال و جای خنک نگهداری نشود فاسد می شود.همچنین مدت زمان نگهداری تن ماهی در منزل با توجه به تاربخ تولید و انقضای آن می باشد.به همین خاطر باید بسیار زیاد به این تاریخ ها توجه کنید. نگهداری تن ماهی در منزل بسیار آسان و راحت می باشد. چرا که منزل هم یک محیط بسیار خوب برای نگهداری از این تن ماهی می باشد.

قیمت تن ماهی

فروش ویژه کنسرو تن ماهی

این روزها نمی توان با قطعیت در مورد قیمت انواع تن ماهی شنگر صحبت کرد چرا که انواع تن ماهی های موجود در بازار ایران هر کدام در کارخانه ها و شرکت های مختلف تولید می شوند و نوع مواد اولیه استفاده شده در تولید هر کدام با هم متفاوت است به همین دلیل قیمت تمام شده تن ماهی ها نیز متفاوت می باشد اگر به دنبال خرید بهترین تن ماهی ها با قیمت مناسب و ارزان هستید می توانید با ما ارتباط بگیرید و برندهای ارزان و گران قیمت را با کیفیت های مختلف ار ما خریداری کنید.

فروش ویژه کنسرو تن ماهی

فروش ویژه کنسرو تن ماهی

یک سری تولیدات ما در کارخانه که بسیار زیاد بوده و فروش نداشته است را ما امروز با قیمت های بسیار پایین راهی بازار ایران کرده ایم.در واقع یک فروش ویژه گذاشته ایم که تن ماهی ها را با قیمت بسیار پایین و یکجا به صورت عمده به فروش برسانیم.اگر به دنبال خرید بهترین کنسرو ماهی ها با کیفیت ها و قیمت های متفاوت با وزن ها و طعم های مختلف هستید می توانید از مجموعه آوین کنسرو این تن ماهی ها را خریداری کنید و لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید